PERMANENTNÍ OBOČÍ

Jak praví stará moudrost, každá žena může být krásná. Cestou ke kráse, svěžesti a zdraví je přírodní kosmetika a péče profesionální kosmetičky. My Vám pomůžeme Vaši krásu a eleganci odhalit, umocnit a vystavit okolí k obdivu. Náš kosmetický salon krásy na Žižkově Vám přináší kompletní nabídku procedur, které Vás učiní ještě krásnější.

Nabízíme kosmetické ošetření přizpůsobené na míru potřebám vaší pleti. Typ kosmetického ošetření nemusíte vybírat sami, rádi Vám poradíme v závislosti na typu Vaši pleti, momentálního stavu pokožky, ročního období a Vašich individuálních požadavků.

Poté vybereme nejvhodnější ošetření tak, aby Vaše pleť byla vyživená, prozářená, vyrovnaná a Vaše mysl odpočatá. V rámci všech kosmetických procedur se snažíme používat 100% přírodní kosmetiku té nejvyšší kvality.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI


V rámci této procedury začínáme nanesením pleťového mléka na pokožku klienta, čímž dojde k prvotnímu vyčištění povrchu pleti od veškerých nečistot, líčení, prachu, kožních výměšků a zbytků kosmetických přípravků.

Dále pokračujeme peelingem, tedy obrušováním mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých části pokožky.

Hloubkové čištění pleti v sobě dále obsahuje mechanické čištění pleti špachtlí a zároveň ruční čištění ucpaných pórů, čímž dochází k fakticky dokonalému vyčištění celé pleti.

V případě potřeby je použit také ozonizér, který prokrvuje pokožku, léčí aknózní pleť a odstraňuje pigmentové skvrny.

Na závěr následuje úprava a barvení obočí, nanesení revitalizující masky a celková masáž obličeje.

Délka hloubkového čištění pleti je přibližně 60 minut.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ AKNÓZNÍ PLETI

Hloubkové čištění aknózní pleti v sobě obsahuje vše, co nabízí hloubkové čištění pleti, nicméně důraz je kladen na problémová místa Vaší pokožky.

Oproti hloubkovému čištění pleti je aplikována speciální maska na aknózní pleť, která má dlouhodobé regenerační účinky pro pokožku.

Dále se ve větší míře pracuje s ozonizérem, který ničí veškeré bakterie, viry, odstraňuje zápach, plísně a celkově dezinfikuje Vaši pokožku.

Díky této kombinaci procedura dlouhodobě eliminuje vznik a tvorbu akné.

Na závěr rovněž následuje úprava a barvení obočí, nanesení revitalizující masky a celková masáž obličeje.

Délka procedury je přibližně 60 minut. 

EPILACE / DEPILACE

V rámci těchto služeb se zaměřujeme na jakékoliv oblasti Vašeho těla, tedy lýtka, nohy, paže, podpaží, obličej (horní ret), brada, líce, ruce, záda, stehna, klín.

Kosmetická depilace má chemický základ a používají se při ní speciální pěny, gely nebo tělové krémy. Pokožka díky tomu zůstává hladká až několik týdnů. Depilace je zcela bezbolestná, stačí nanést přípravek, pár minut počkat a poté se chloupky odstraní pomocí stěrky.

Epilace cukrovou pastou je ideální, když nechcete pro krásu příliš trpět. Princip spočívá v nanesení speciální cukrové pasty, která během pár minut na Vašich partiích ztuhne a odlepením této pasty dochází k odstranění chloupků.

Epilace voskem je královskou technikou v oblasti odstraňování chloupků, bohužel také mírně bolestivou. Podobně jako u cukrové pasty se na pokožku nanese vosk, nechá se působit a poté...... vždyť to znáte. Jedná se však skutečně o velmi efektivní proces a Vaše pleť bude i pokožka bude hladká i po více než měsíci.

CENÍK KOSMETIKA:

Hloubkové čištění pleti

 599 Kč

Hloubkové čištění pleti - aknózní pokožka

799 Kč

Barvení řas

119 Kč

Barvení obočí

119 Kč

D/Epilace lýtka

299 Kč

D/Epilace celé nohy

599 Kč

D/Epilace paže

249 Kč

D/Epilace podpaží

249 Kč

D/Epilace horní ret

119 Kč

D/Epilace brada

119 Kč

D/Epilace líce

299 Kč

D/Epilace ruce

299 Kč

D/Epilace záda

599 Kč


TO NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ E-SHOP NABÍDKY: