ŘASY

Mějte pohled tak svůdný a uhrančivý, až se bude mužům tajit dech! Nechte si prodloužit řasy v našem salonu na Praze Žižkov, a už se ráno nemusíte zdržovat s nanášením řasenky. Řasy budou krásně upravené, dlouhé a sexy hned po probuzení. Prodloužení každé jednotlivé řasy je zaručenou cestou ke zdůraznění vaší krásy.

V našem salonu pracujeme pouze s nejkvalitnějšími umělými řasami a metodami. Každý výrobek, který používáme, má atestaci a potvrzení o zdravotní nezávadnosti. Nabízíme nejen prodlužování řas, ale také jejich zahušťování či doplňování.

Nabízíme přes 20 různých délek, objemů a druhů zatočení řas. A pokud byste náhodou váhala, který typ řas je pro Vás ten pravý, velmi rádi Vám poradíme. A pokud rádi experimentujete, v naší nabídce najdete spoustu barevných odstínů těchto syntetických řas.

PRODLOUŽENÍ / DOPLNĚNÍ ŘAS - METODA ŘASA NA ŘASU

Prodloužení řas metodou Řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepena na jednu vlastní řasu. Efekt je velmi přirozený. Řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i chlóru. S řasami můžete plavat, chodit do sauny, líčit se apod.

Nanáší se 65 - 100 umělých řas na každé oko, řasy se aplikují ve více řadách, pro ještě hustější efekt.

Procedura je bezbolestná a zcela bezpečná. Po jejím absolvování byste se měla pouze vyhnout následujících 24 hodin kontaktu řas s vodou.

Celá procedura trvá 90 - 120 minut v závislosti na Vašich požadavcích a aktuálním stavu Vašich přirozených řas.

PRODLOUŽENÍ / DOPLNĚNÍ ŘAS - METODA 2D / 3D / 5D

Na rozdíl od výše uvedené techniky řasa na řasu, aplikujeme při 2D / 3D / 5D technice 2-8 umělých řas na Vaši jednu přírodní.

Nezáleží tedy již na Vašem počtu přírodních řas a i v případě, že máte málo vlastních přírodních řas, dosáhneme touto technikou maximální hustoty a objemu umělých řas.

2D / 3D metoda prodlužování řas je evolucí původní metody řasa na řasu.

Celá procedura trvá 90 - 120 minut v závislosti na Vašich požadavcích a aktuálním stavu Vašich přirozených řas.

Nanáší se 200 - 800 syntetických řas na každé oko, řasy se aplikují ve více řadách, pro ještě hustější efekt.

I tato technika je zcela bezbolestná a bezpečná. Po jejím absolvování byste se měla pouze vyhnout následujících 24 hodin kontaktu řas s vodou.

CENÍK ŘASY:

Prodlužování řas Lash stylist (řasa na řasu)

799 Kč

Doplnění řas Lash stylist

599 Kč

Prodlužování řas 2D, 3D (přirozené, husté, 7mm - 18mm)

 od 799 Kč

Doplnění řas 2D, 3D (přirozené, husté, 7mm - 18mm)

799 Kč

Prodlužování řas 5D (přirozené, husté, 7mm - 18mm)

 od 899 Kč

Doplnění řas 5D (přirozené, husté, 7mm - 18mm)

799 Kč

Prodlužování řas barevné řasy

899 Kč

Doplnění řas barevné řasy

799 Kč

Odstranění řas

149 Kč