KADEŘNICTVÍ

Představte si naprosto okouzlující vzhled a stále upravené, silné vlasy, které vypadají skvěle, a Vy se o ně nemusíte téměř starat. V kadeřnictví a salonu krásy Nehtík Vám tuto představu pomůžeme naplnit.

Naše kadeřnictví disponuje třemi kadeřnickými křesly a vlastním mycím boxem. Pracujeme pouze se špičkovými materiály, barvami a pracovními nástroji. S námi se nemusíte bát, že byste s Vaším účesem nebyli naprosto spokojeni.

A pokud si nejste úplně jisti, jakou variantu účesu a střihu zvolit, naše specialistky a stylistky jsou tu vždy pro Vás. KONZULTACE JE PRO VÁS VŽDY ZDARMA.

STŘÍHÁNÍ

Jedním z nejvýraznějších a na první pohled viditelných rysů Vaší krásy jsou bezpochyby vlasy. Tajemství kvalitního a sexy střihu je jednoduché a vlastně to ani není tajemství. My Vám ho teď prozradíme :-)

Pracujeme pouze s nejkvalitnějšími nástroji, počínaje, nůžkami, hřebeny, přes mycí boxy, fény, šampony a další používanou kosmetikou.

A co je nejdůležitější, naše profesionální kadeřnice plně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům. A pokud si náhodou nebudete vědět rady, poradíme Vám a navrhneme střih tak, aby co nejvíce sedl k tvaru Vašeho obličeje a nechal vyniknout všechny Vaše přednosti a nebo zakryl případné malé nedostatky.

Poskytujeme služby také v rámci pánského a dětského klasického stříhání.


BARVENÍ

Při narození si svou barvu vlasů bohužel nemůžeme vybrat. Naštěstí v našem kadeřnictví máte vždy na výběr.

Ať už jste blondýnka, která chce být tmavovláskou, nebo chcete zažít, jaké to je být blondýnkou, jsme tu pro Vás. Jsme specialisté na barvení a tónování Vašich vlasů a účesů. Můžete si vybrat z nepřeberného množství barev a barevných odstínů.

Barvení a tónování vlasů je také vhodné v případě, kdy Vaše vlasy ztrácí sílu, lesk a zdravý tón.

A pokud jste se rozhodli pro něco skutečně extravagantního, i zde Vám rádi pomůžeme. Naše profesionální kadeřnice sledují aktuální trendy a udělají maximum proto, aby Vám pomohli vybrat barvu přesně podle Vašeho přání.

MODERNÍ BARVENÍ - BALAYAGE A AIR TOUCH

Balayage a Air touch = revoluce a nejmodernější trend v barvení vlasů!

Principem metody Balayage je postupné nanášení barvy štětečkem na silnější prameny vlasů, lehkým, takzvaným zametacím pohybem. Metoda je zdánlivě podobná melírování, na rozdíl od melírování však nejsou vybírány tenké pramínky od kořínků ke konečkům. Výsledný efekt zesvětlování je tedy maximálně přirozený a zároveň šetrný k Vašim vlasům.

Výhodou této metody je, že přechody mezi jednotlivými barvami nejsou viditelné. Tónování probíhá na úrovni uší a díky tomu nejsou odrosty prakticky viditelné. Díky metodě balayage tedy nemusíte barvit vlasy tak často. Mimo dokonalého vzhledu tedy ušetříte Vaše peníze i Váš čas.

Air touch metoda je zdánlivě podobná Balayage, liší se však v technice a způsobu barvení. Vybírá se cca 40% pramenů Vašich vlasů, které se otočí, vyfoukají díky čemuž dojde k oddělení slabších a krátkých vlasů a barví se pouze vlasy, které po vyfoukání zůstaly v prameni.

Jedná se o velmi jemnou metodu barvení, který je vhodný zejména pro lehčí zesvětlení Vašich přirozených vlasů. Výsledkem této metody je dokonale spojená barva tónování, která se ideálně hodí a prolíná a Vaším přirozeným odstínem.

V případě obou metod je efekt velmi dlouhodobý, cca 4-6 měsíců.

MELÍR

Melír a melírování vlasů bylo, je a ještě asi nějakou dobu bude nejoblíbenější způsob probarvování vlasů.

Velkou výhodou této techniky je vysoká variabilita probarvování. Sami si určíte, zda chcete probarvit pouze pár pramínků, nebo nebo zvolíte něco radikálnějšího a extravagantního.

Melírováním dosáhnete skvělého efektu stínování a Váš účes bude působit plným a vyživeným dojmem. Díky melíru mimo jiné zvýrazníte odstín Vaší přirozené barvy vlasů.

Používáme metodu balení vybraných pramenů do fólie, ve které daná barva působí. Výhodou melíru například oproti barvení je méně viditelný odrost.

Samotný melír vydrží 2-3 měsíce, délku je však možné prodloužit vhodnými výživovými a pečujícími doplňky o Vaše vlasy. Rádi pomůžeme s jejich výběrem.

REGENERACE VLASŮ - REGENERAČNÍ PROCEDÚRY

Ať chceme nebo ne, naše vlasy stejně jako my stárnou a potřebují regeneraci a oživení.

Naše regenerační metoda pomocí botoxu je vhodná nejen pro stárnoucí, ale také pro poškozené a křehké vlasy.

Jedná se o velmi inovativní metodu, díky které účinné látky pronikají přímo do narušených oblastí vlasů a vyplňují je regeneračními látkami. Díky tomu dosáhneme efektu, kdy jsou poškozené a křehké vlasy opět plně regenerovány.

Díky tomuto procesu se Vaše vlasy stanou zase hustší, lesklejší a zdravější.

V rámci jakékoliv služby našeho kadeřnictví poskytujeme bezplatnou konzultaci zdarma. Neváhejte nás tedy kontaktovat a dopřejte Vašim vlasům jejich původní krásu a lesk.


ÚČESY

Jsme specialisté na tvorbu a úpravu jakýchkoliv typů vlasů a účesů, ať už se jedná o vlasy krátké, polodlouhé nebo dlouhé.

Sledujeme nejnovější trendy v oblasti účesů a zařídíme, abyste byla královnou večírku, divadla, nebo svatby či jiné oslavy.

Rádi Vám pomůžeme s volbou ideálního účesu s ohledem na tvar Vašeho obličeje a Vašich požadavků.

Vhodně zvolený účes Vás může opticky omladit klidně i o několik let.

Pokud tedy přemýšlíte o změně Vaší vizáže, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůže vybrat účes, se kterým zazáříte!

CENÍK KADEŘNICKÝCH SLUŽEB

V případě více cen v ceníku platí ceny pro KRÁTKÉ / POLODLOUHÉ / DLOUHÉ vlasy


STŘÍHÁNÍ

Dámské stříhání (stříhání, mytí, foukání)

  700 / 1.000 / 1.500 Kč

Pánské stříhání (stříhání, mytí, foukání)

 450 Kč

Pánské stříhání vousů

300 - 400 Kč

Dětské stříhání (do 7 let dítěte)

200 Kč

Dětské stříhání (od 8-14 let dítěte)

 300 Kč

BARVENÍ

Barvení, stříhání, foukání, mytí

od 1.300 / 2.000 / 2.500 Kč

Barvení, stříhání, tónování, mytí

 od 1.400 / 2.100 / 2.700 Kč

MODERNÍ BARVENÍ

Balayage komplet (stříhání, mytí, foukání)

od 3.500 / 4.500 / 5.500 Kč

Air touch komplet (stříhání, mytí, foukání)

od 3.500 / 4.500 / 5.500 

MELÍR

Melír (fólie) se střihem - celá hlava

 1.500 / 2.500 / 3.500 Kč

Melír (fólie) s foukáním

1.500 / 2.500 / 3.500 

Melír s tónováním a střihem (módní barvení)

 2.500 / 3.500 / 4.500 Kč

Melír s tónováním, střihem, foukanou

2.500 / 3.500 / 4.500 Kč

Melír (čepice)

od 800 / 1.000 / 1.200 Kč

VLASOVÁ REGENERACE

Botox maska, mytí, foukání

 600 / 800 / 1.200 Kč

Vlasový Botox, mytí, stříhání, foukání

 2.400 / 3.400 / 4.400 Kč

Brazilský keratin

 2.400 / 3.400 / 4.400 Kč

Vlasový Botox, mytí, stříhání, foukání

 2.400 / 3.400 / 4.400 Kč

Olaplex do barvení

 800 / 1.200 / 1.700 Kč

ÚČESY

Žehlení, mytí

 600 / 800 / 1.200 Kč

Foukání, mytí

1.500 / 2.000 / 2.500 Kč

Svatební / Společenský účes

2.000 / 3.000 / 3.500 Kč


TO NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ E-SHOP NABÍDKY: