REIKI

Co to je Reiki? Velmi zjednodušeně znamená Reiki univerzální léčivou energii. Je to přírodní léčba prostřednictvím jemného přikládání rukou. Zbavuje tělo škodlivin, povzbuzuje a kultivuje Vaši životní energii.

REIKI CEREMONIE

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na Vaše energetická centra - energetické dráhy . Po dobu masáže je náš klient oblečený a pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Způsobů práce s klientem je více, u někoho je vhodné přikládat ruce postupně na celé tělo, u někoho je vhodnější zcela bezkontaktní metoda. Cílem procedury je doručit tělu životadárnou univerzální energii Reiki a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci.

Přestože jsou někteří lidé velmi skeptičtí, je prokázáno, že regenerační schopnost lidského organismu je téměř zázračná.

Základní reiki masáž trvá minimálně 30 min, rozšířená pak okolo hodiny. Na masáž je dobré preventivně přijít jednou za 4-6 týdnů.

Délka léčení činí přibližně 30 - 60 minut.

CENÍK REIKI

Reiki

700 Kč