MASÁŽE

V dnešním shonu moderní doby často zapomínáme na relaxaci a péči nejen o naše tělo, ale také o naši duši. Zkuste se na chvíli zastavit a přijďte si k nám odpočinout, a to třeba právě prostřednictvím masáže, která se postará o Vaší regeneraci a nabije Vás zcela novou energií. Klidná hudba, voňavé esenciální oleje a absolutní úleva Vašim svalům. No nezní to lákavě?

A abyste tento pocit nemuseli zažívat pouze u nás v Salonu Nehtík, připravili jsme pro Vás nabídku přírodních produktů, které uvolní Vaše tělo i smysly kdykoliv budete potřebovat.

Ať už zvolíte jakýkoli druh procedury, Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout Vašich denních cílů s větším klidem a bez stresu. Pomůže zbavit se bolesti zad, kloubů, svalů či migrén.

Nemusíte trpět žádnými zdravotními problémy, abyste si jednou za čas udělali dobře a zapomněli na veškeré všední starosti. Pokud však máte problémy například s opakující se bolestí zad, doporučujeme naši masáž nejen jako formu relaxace, ale zejména jako léčbu a prevenci těchto bolestí.

KLASICKÁ MASÁŽ

Bolí vás záda, máte problémy s páteří nebo jste po úrazu? Pak pro vás může být vhodná klasická masáž dle tradiční švédské metodiky. Je nejen příjemná, ale má také příznivé terapeutické účinky.

Masáž vychází z principů tradiční švédské metodiky. Hmaty se rychle a důrazně střídají, s citlivým použitím síly (hnětení, tepání, chvění) a jemnějších prvků (tření, vytírání, roztírání).

Masáž zlepšuje a podporuje vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév, sekreci potních žláz, normalizuje kožní napětí, prokrvuje masírované oblasti, vstřebává otoky a výrony, vyživuje tkáně a zmírňuje bolesti.

Významné je také ošetření svalů, které podle zaměření hmatů může být relaxační, nebo naopak tonizační. Klasická masáž vás tedy může uklidnit, nebo naopak "vybudit".

Při klasické masáži jsou používány speciální nedráždivé masážní prostředky, nejčastěji masážní emulze nebo oleje.

Délka procedury je 60 minut.

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Jedná se  klasickou masáž prováděnou od horní části hýždí přes celá záda, ramena, až k šíji

Masáž přináší velkou úlevu při celkovém napětí, odstraňuje ztuhlost, ochablost, zkrácení a bolestivost svalstva. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují odpadní látky, např. kyselinu mléčnou ve svalech, soli vápníku a vodu.

Tato masáž odstraňuje bolesti hlavy vzniklé z napětí šíjových svalů. Masáž má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

Je velmi vhodná, pokud máte bolesti v křížové oblasti zad, v šíji či ramenou.

Masáž trvá přibližně 60 minut a je prováděna v leže na břiše, při které dochází k aplikaci různých esenciálních olejů.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovní masáž obsahuje soubor vhodných masérských hmatů, které pomáhají zbavovat se únavy, případně tato masáž slouží k doléčování některých onemocnění či zranění.

Díky pevným a silným masážním tahům, které pronikají do celého svalstva a pohybového aparátu ulevuje masáž také od bolesti svalů a šlach.

Jedná se o příjemnou relaxační a regenerační aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

Masáž zvyšuje prokrvení, zmírňuje bolesti všeho druhu, zrychluje metabolismus, odstraňuje stres a napětí.

Vhodná v případě sedavého zaměstnání.

Délka této procedury je přibližně 60 minut a aplikace je zpravidla v oblasti zad, případně v dalších místech, které vykazují potřebu této sportovní rehabilitace.

CENÍK MASÁŽE

Klasická masáž 60 min

800 Kč

Klasická masáž 30 min

500 Kč

Masáž zad a šíje 60 min

800 

Masáž zad a šíje 30 min

500 Kč

Sportovní masáž 60 min

800 

Sportovní masáž 30 min

500 

Masáž obličeje 60 min

800 

Masáž obličeje 30 min

500