O NÁS

Když jsem před zhruba deseti lety Salon Nehtík otevírala, nevěděla jsem o podnikání skoro nic. Neuvědomovala jsem si, že kromě manikúry, pedikúry a dalších služeb se budu muset starat i o reklamu, o účetnictví, o daně, komunikovat s úřady a dělat spoustu dalších, na první pohled neviditelných věcí.

Naprosto přesně jsem však věděla, že chci poskytovat maximálně kvalitní a cenově dostupné služby pro každého.  A to je zásada, ze které jsem neslevila po celou dobu ani o píď.

Za těch deset let jsem prošla celou řadou dalších kurzů a certifikací, díky nimž Vám mohu poskytnout skutečně komplexní služby v oblastí péče o Vaši krásu a zdraví a to vždy podle nejnovějších a nejmodernějších trendů a technologií.

V začátcích jsem zvládala ještě své služby poskytovat sama, časem se však potřeby mých zákaznic začaly rozšiřovat, stejně jako rostl jejich počet.

I z tohoto důvodu jsem svůj tým rozšířila o další odbornice na ženskou krásu, se kterými se můžete v našem salonu potkat. A společně jsme připravené Vám poskytnout ty nejlepší služby a vše, po čem Vaše tělo i zdraví touží.


S úctou k Vaší kráse

Ana


TO NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ E-SHOP NABÍDKY: