NAŠE SLUŽBY

V dnešní době je manikúra i pedikúra samozřejmostí nejen pro ženu, ale také pro muže. Každý z nás chce vypadat reprezentativně a častokrát to po nás vyžaduje dokonce zaměstnavatel, rodina či partner. A proto se návštěva manikúry, pedikúry, ale také kosmetiky stala běžnou součástí našeho soukromého i profesního života. Využijte kvalitních služeb profesionálů a nechte se hýčkat v Salonu Nehtík na Praze 3 Žižkov.

Krásná, svěží a sebevědomá. Tak se budete cítit po návštěvě našeho salonu.

Kromě špičkové manikúry, pedikúry a kosmetiky si nenechte ujít také absolutní trend v oblasti estetické vizážistiky a vyzkoušejte prodlužování řas, které zcela změní váš pohled na krásu. Nic totiž nezdůrazní pohled víc než nádherně dlouhé a svůdné řasy. Celou zkrášlující proceduru můžete podtrhnout dokonale hladkými křivkami vašeho těla díky šetrné depilaci.

Nebo můžete překvapit svého partnera a stát se královnou večera díky kvalitním kosmetickým službám, které jsme pro vás přichystali za bezkonkurenční ceny na jednom jediném místě v centru pražského Žižkova.

A pokud byste po absolvování těchto procedur přece jen cítili mírnou únavu, i na to máme řešení. V našem salonu si můžete dopřát relaxační masáž zad a šíje, případně, pokud jste duchovněji založení, napravíme Vaše čakry i auru.

Nově jsme pro Vás spustili také e-shop.


MÁTE DOTAZ? CHCETE SE OBJEDNAT? KONTAKTUJTE NÁS NÍŽE


TO NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ E-SHOP NABÍDKY: