PEDIKÚRA

Díky pedikúře si nyní můžete své nohy opravdu hýčkat. Svěřte se do rukou našich profesionálních pedikérek, které se postarají o krásný vzhled a zdravý stav vašich nohou. Pedikúra zbaví vaše nohy únavy, zjemní pokožku a skvěle ošetří nehty i plosky nohou. V posledních letech si pedikúra získává stále více příznivců i mezi muži.

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu pedikúry, můžete se těšit na úpravu nehtové kůžičky, zapilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění zrohovatělé kůže, aplikace výživného olejíčku a krému a na závěr krátkou masáž chodidel.

A pokud by to bylo málo, můžete tuto proceduru obohatit o úpravu nehtů gel lakem, shell lakem, gelovou modeláží, P-shine, odstranění kuřích ok, depilací nohou, peelingem, parafínovým zábalem a vlastně vším, na co si jen vzpomenete.

V salonu Nehtík také jako jedni z mála řešíme zdravotní komplikace v oblasti chodidel, ať už se jedná o plísně  nebo bolestivé zarůstání nehtů, v obou případech dosahujeme skvělých výsledků - nebojte se na nás obrátit.

V našem e-shopu také najdete produkty, které účinně řeší nejčastější potíže Vašich nohou, ať už se jedná o zápach nohou, mykózu nohou, unavené či bolavé nohy, nebo suchou, tvrdou a popraskanou kůži.

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA - SUCHÁ

Přístrojová pedikúra pracuje s nehty mnohem lépe a efektivněji než klasická mokrá pedikúra.

Je bezbolestná, odstranění zrohovatělé vrstvy kůže a úprava nehtů je trvanlivější. Například při řešení zarůstajících nehtů je suchá pedikúra prakticky nenahraditelná. Ideální je i na ošetření otlaků, mozolů, zrohovatělé kůže.

Přístrojová pedikúra je doporučována u lidí s diabetem, ekzematiky nebo těhotným ženám. Nohy vám vydrží krásné cca po dobu 1 měsíce.

Před přístrojovou pedikúrou není třeba se nijak připravovat, doporučujeme čas využít relaxací pro sebe - můžete si vzít Vaší knihu či sluchátka s sebou. 

Délka této procedury je přibližně 60 minut.


MOKRÁ PEDIKÚRA

Mokrá pedikúra je absolutní klasika v oblasti peče o chodidla. Při této proceduře se nohy namočí na cca 10 - 15 minut do vodní lázně s regenerační solí a sůl změkčí veškeré otlaky, nehty a zrohovatělou kůži

Začínáme odstraněním zrohovatělé kůže jednorázovými čepelkami, ošetřením mozolů, otlaků, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále pokračujeme čištěním nehtového lůžka a odstraněním přebytečné kůžičky.

Dalším krokem je péče o nehty. Zkrácení a opilování do krásného a zdravého tvaru a lehké vyleštění.

Končí se vyhlazením ošetřené nohy a důkladnou dezinfekcí.

Tuto komplexní péči je dobré opakovat zhruba jednou za měsíc, záleží podle stavu končetin a vašeho celkového pocitu.

Délka procedury je přibližně 60 minut.

SPA PEDIKÚRA

Pokud jste si dosud nevybrali, věříme, že SPA PEDIKÚRA Váš přesvědčí.

Jde o pedikúru s komplexní péčí o nohy které trvá přibližně 90 minut.

Začínáme odstraněním zrohovatělé kůže jednorázovými čepelkami, ošetřením mozolů, otlaků, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále pokračujeme čištěním nehtového lůžka a odstraněním přebytečné kůžičky.

Dalším krokem je péče o nehty. Zkrácení a opilování do krásného a zdravého tvaru a lehké vyleštění. Končí se vyhlazením ošetřené nohy a důkladnou dezinfekcí.

K tomu všemu však ještě dostanou Vaše chodidla peeling a omlazující regenerační masku.

A aby toho nebylo málo, celá procedura končí komplexní masáží chodidel zaměřenou na energetické body ve Vašich chodidlech.

Délka procedury je přibližně 90 minut.

NEHTOVÉ ŠPONY

Díky aplikaci špon jsme schopni opravit dlouhodobě zarostlé a bolestivé nehty - a to trvale.

Tato technika se provádí nasazením špony (kovového drátu či vzpružiny) na nehet a nehtové lůžko s cílem nehet co nejvíce narovnat a zabránit tak budoucímu zarůstání nehtu do kůže a zabránit tak dlouhodobé bolesti klienta.

U zdeformování, které se již nedá zcela opravit, jsme schopni dosáhnout neustálým tahem špony trvalého odlehčení nehtového záhybu a tím odstranit příčinu existujících obtíží.

Aplikace špony je prováděna pouze kvalifikovaným zaměstnancem a to s ohledem na deformaci nehtu a bolestivost této deformace.

Špona je aplikována tak, aby klient cítil co nejmenší bolest.

PODOLOGICKÁ PEDIKÚRA

Podologicka pedikúra Salon Nehtík Praha 3 Žižkov
Podologicka pedikúra Salon Nehtík Praha 3 Žižkov

Co to vlastně je podologie? Jde o medicínský obor, jež se zabývá terapií noh a zejména chodidel. V rámci podologické pedikúry se zaměřujeme na vyšetření, prevenci a zejména odstranění bolesti a různých deformací v rámci pohybového aparátu.

Jedná se zejména o odstranění kuřích ok, otoků či otlaků nohou, zarostlých nebo prasklých nehtů a dalších deformací chodidel.

Součástí této procedury je i standardní suchá pedikúra. Pokud tedy máte problematické či bolavé chodidla, je tato varianta pedikúry určena přesně pro Vás.

Individuální konzultace ohledně Vašich potíží je nezávazná a zcela zdarma.

Podívejte se také na některé z našich produktů, které mohou řešit Vaše potíže s chodidly.

PEDIKÚRA PRO DIABETIKY

PEDIKÚRA S PŘÍSPĚVKEM ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY


PEDIKÚRA PRO DIABETIKY - Salon Nehtík Praha 3 Žižkov
PEDIKÚRA PRO DIABETIKY - Salon Nehtík Praha 3 Žižkov

Salon Nehtík je jedním z oficiálních akreditovaných poskytovatelů zdravotní péče v rámci péče o nohy a chodidla pro diabetiky.

V rámci poskytovaných služeb spolupracujeme také s většinou zdravotních pojišťoven v české republice a díky tomu Vám vzniká nárok na proplacení této procedury přímo zdravotní pojišťovnou.

V případě, že jste Vy osobně diabetikem, nebo znáte ve Vašem okolí někoho s touto nemocí a zajímá Vás více informací o možnosti bezplatné pedikúry pro diabetiky, klikněte ZDE.