PROFESIONÁLNÍ CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. První poznatky o této speciální kúře získali již již Egypťané. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA a BHA). Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření.

DOSAŽENÝM EFEKTEM po chemickém peelingu je zejména:

  • Sjednocení barvy pleti
  • Odstranění hyperpigmentace
  • Snížení hloubky hlubokých vrásek
  • Zvýšení elasticity kůže
  • Normalizace sekrece mazových žláz (akné)
  • Hydratace hlubokých vrstev kůže

Doporučujeme vyzkoušet také naši špičkovou kosmetiku, která uspokojí všechny požadavky Vaší pleti.

CHEMICKÝ PEELING

Součástí a začátkem této procedury je důkladné vyčištění Vaší pleti od všech nečistot.

Jakmile bude Vaše pleť dokonale čistá, aplikujeme konkrétní přípravek v závislosti na Vaší pokožce a případných problémech pokožky.

Poté, jakmile začne konkrétní přípravek působit, pokožku neutralizujeme.

Následně naneseme jednu z vhodných pleťových masek a celou proceduru zakončíme nanesením speciálního hydratačního krému.

Tento chemický peeling je možné aplikovat jak v rámci obličeje, tak také krku a dekoltu.

Proceduru je doporučené opakovat maximálně ve čtyřech dávkách, v intervalu 1x za 14-28 dní.

Délka procedury je přibližně 45 - 60 minut.

VÍCE O AHA CHEMICKÉM PEELINGU

AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpoklad profesionálního výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu. Používáme tyto přípravky:

1) AHA PEEL GLYCOLIC ACI 35%: Kombinuje primární účinek alfa hydroxy kyseliny glykolové se sekundárním hydratačním efektem kyseliny hyaluronové. Přípravek je určen pro všechny typy pleti vyjma citlivéé a jeho použití je vhodné zejména při: keratóza, vrásky, melasma, známky akné, změna barvy kůže, seborrhoická keratóza, fotostárnutí kúže. Očekávaný výsledek: keratolytický efekt, regenerace kožních buněk, redukce vrásek, redukce povrchových jizev po akné a zabarvení pleti, zpevnění, projasnění, anti-age efekt.

2) AHA PEEL MANDELIC ACID 40%: Kombinuje primární účinek alfa hydroxy kyseliny mandlové se sekundárním hydratačním efektem kyseliny hyaluronové. Přípravek je určen pro vybrané typy pleti a jeho použití je vhodné při: citlivá pokožka náchylná k akné, rosacea, tmavé fototypy, melasma, rozšířené póry, seborea, změna barvy kůže. Kyselina mandlová má mírný keratolytický účinek, antimikrobiální účine regeneruje kožní buňky, hydratuje

3) DCA PEEL AZELAIC ACID 25%: Kombinuje primární účinek kyselina azelaové se sekundárním hydratačním efektem kyseliny hyaluronové. Kyselina azelaová je primárně určena pro ošetření pleti s akné, působí redukčně na mikroorganismy Propionibacterium acne. Dále je vhodná pro pleť s rosaceou. Má keratolytický, adstringentní a antimikrobiální účinek.

CHEMICKÝ PEELING CENÍK:

Profesionální chemický peeling - obličej

900 Kč

Profesionální chemický peeling - aknózní pleť

1.000 Kč

Profesionální chemický peeling - obličej, krk, dekolt

1.200 Kč