MANIKÚRA

Představte si naprosto přirozený vzhled a stále upravené, silné nehty, které vypadají skvěle, ale vy se o ně nemusíte starat. Odborně upravené nehty vám ušetří spoustu času a ještě se budete v práci i ve společnosti cítit báječně. Krásné a perfektně upravené ruce jsou zkrátka základem úspěchu.

Salon Nehtík v centru Prahy Žižkov je jedničkou v modeláži nehtů. Od nás se vám nebude chtít ani odejít.

Právě ruce jsou nejvíce namáhané prací a změnou teplot, proto jim dopřejte zkrášlující a zároveň příjemnou péči v podobě profesionální manikúry. A je úplně jedno, zda jste konzervativní typ, nebo máte rádi extravaganci. Z několika set odstínů a barev našich laků si vybere naprosto každý. A kdyby Vám to bylo stále málo, můžeme nehty ozdobit i různými kamínky a dalšími okrasnými prvky.

Nabízíme také produkty pečující o Vaše nehty.

Poskytujeme komplexní služby v rámci Vaší péče o ruce a o úpravu nehtů, jsme vyškoleni na všechny techniky úpravy a práce s nehty a připravíme Vás stejně dobře jak na důležitou pracovní schůzku, tak i na divoký večírek s přáteli.

A pokud chcete dopřát Vašim rukám ještě něco extra navíc, zkuste některé z našich přírodních mýdel nebo kolínských vod.

MANIKÚRA CLASSIC

Jak už napovídá název služby, jedná se skutečně o absolutní klasiku v rámci úpravy nehtů. Tato manikúra je vhodná pro přirozený vzhled nehtů žen i mužů

Hodně žen, ale i mužů není spokojeno s kvalitou svých nehtů. Může za to genetika, hormonální změny v průběhu života, nebo i choroby. Klasická manikúra je způsob, jak nehty upravit pro jakoukoli příležitost.

Klasická manikúra se skládá z dezinfekce rukou, očistění nehtu, ošetření kůžičky, odstranění blanky na nehtu, upravení nehtu do požadovaného tvaru, jeho přeleštění a vyživení kůžičky výživným olejem. Nakonec je aplikován hydratační krém na ruce.

Nehty se dále podle přání zákazníka mohou lakovat podkladovými, zpevňujícími či fixačními laky pro krásný vzhled a ochranu.

Délka procedury je přibližně 60 minut.

MANIKÚRA S SHELL LAKEM / GEL LAKEM

Nebudeme nyní dopodrobna líčit rozdíly mezi Shell lakem a gelovými laky, tyto rozdíly nejsou příliš velké, liší se zejména v chemickém složení aktivních látek, nicméně Vám můžeme garantovat, že ať už si vyberete jakýkoliv z těchto laků, ve společnosti zazáříte!

Tato procedura obsahuje vše, co znáte v rámci klasické manikúry, tedy dezinfekce rukou, očistění nehtu, ošetření kůžičky, odstranění blanky na nehtu, upravení nehtu do požadovaného tvaru, jeho přeleštění a vyživení kůžičky výživným olejem.

Navíc je však nanášen zvolený lak (v nabídce několik set barev, lesků a třpytů). Tento lak je nanášen v několika vrstvách, které jsou poté zatvrzeny pod UV lampou.

Všechny naše laky jsou mimořádně kvalitní a je garantována dlouhá trvanlivost. Ideální volba pro všechny, kteří si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Délka procedury je 60 - 90 minut.

GELOVÁ MODELÁŽ NEHTŮ

Gelová modeláž nehtů nabízí nekonečné množství variant, jak nehty vytvořit individuálně podle Vašich představ. V praxi realizujeme zejména dva způsoby gelové modeláže:

Gelová modeláž na vlastní nehty (vhodné pro kratší nehty):  před modeláží dochází nejprve k úpravě Vašich přírodních nehtů. Následně se na  upravené nehty aplikuje v několika vrstvách modelážní gel, který musí zatvrdnout pod UV lampou. Po úplném zatvrdnutí se nanáší podkladový lak a další dekorace či zdobení. Tento postup modeláže nehtů je vhodný, pokud nechcete mít nehty dlouhé a tvarované. 

Modeláž nehtů pomocí tipů: na Váš nehet se připevní umělý nehet, tzv. tip. Manikérka tipy zkrátí na příslušnou délku a provede jejich pečlivou modeláž do požadovaného tvaru: oválného, hranatého nebo špičatého. Po modeláži manikérka aplikuje na nehty gel v několika vrstvách, který se poté nechá dokonale zatvrdnout pod UV lampou. Následně provádí lakování nehtů, další dekoraci nebo zdobení.

Délka cca 90 - 120 minut.

AKRYLOVÁ MODELÁŽ

Akrylové nehty se modelují pomocí akrylu, což je nejdůležitější předpoklad pro tvorbu umělých nehtů. Stejně jako u gelové modeláže, i zde se akryl nanáší a modeluje buď přímo na přírodní nehty, nebo na umělé tipy.

Akrylové nehty se pyšní pro celou řadu pozitivních vlastností. V prvé řadě je to jejich úctyhodná odolnost a pevnost. Snadněji odolají i čisticím prostředkům a téměř nehrozí riziko, že by si je mohla nositelka odlomit či zlomit.

U modeláže akrylem nepoužíváme UV lampu. Akrylové nehty dokonale přilnou k přírodním nehtům, díky čemuž je jejich životnost ještě o něco více prodloužena. Třešničkou na dortu je přirozený vzhled. 

Délka procedury přibližně 90 minut.

JAPONSKÁ MANIKÚRA P-SHINE

Japonská manikúra P-shine se hodí pro roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty. Jde o metodu úpravy a výživy nehtů, kdy se speciální výživná pasta zalešťuje přímo do nehtového lůžka s následnou fixací práškem.

Tato pasta a prášek obsahují vitamíny A, E, H, B5 a složky významné pro přírodní nehty. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají jako nalakované.

Během procedury dochází k dezinfekci rukou, očistění nehtů, ošetření kůžičky, odstranění blanky na nehtech, upravení nehtů do požadovaného tvaru, aplikaci výživné pasty a její opakované zalešťování. Nakonec je aplikován hydratační krém na ruce. 

Délka Japonské manikúry je zhruba 60 minut.

FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA

Francouzská manikúra patří k velmi oblíbeným způsobům úpravy nehtů. Touto metodou dosáhnete elegantních a přitažlivých nehtů. Francouzská manikúra je vhodná pro ženu každého věku.

Nehty dezinfikujeme, zabrousíme, upravíme kůžičku a zbavíme se blanek. Poté naneseme primer a podkladovou vrstvu gelu.

Na špičku nehtu naneseme bílý gel v pravidelném tvaru přesného bílého oblouku a tento oblouk necháme ztvrdnout v UV lampě.

Poté domodelujeme zbytek nehtu doplňovacím gelem, který přetáhneme v tenké vrstvě i přes špičku nehtu a opět vytvrdíme.

Nakonec upravíme pilníkem do konečného tvaru. I zde můžeme nehet dozdobit použitím třpytivých gelů či kamínků.

Francouzská manikúra trvá přibližně 60 minut.

PARAFÍNOVÉ PROCEDURY

Účinky parafínu jsou především tepelné. Prohříváním těla se uvolňují podkožní vrstvy, svalstvo, prohřívají se klouby.

Parafínová ošetření jsou relaxační a účinný způsob, jak léčit a zklidnit suchou, hrubou nebo popraskanou kůži. Ale jsou také účinné v léčení bolestivých příznaků spojených s artritidou.

Terapeutický parafín obsahuje parafinový olej a je proto mnohem měkčí než jiné voskové přípravky používané v oblasti zdraví a v kosmetickém průmyslu. I když parafínová terapie může být použita na mnoha různých částech těla, léčí se zpravidla v oblasti rukou a nohou.

CENÍK MANIKÚRA

Manikúra classic

350 Kč

Manikúra classic s lakováním

500 Kč

Manikúra s gel lakem

550 Kč

Gelová modeláž nehtů - nové / doplnění

650 Kč

Odstranění gelové modeláže

200 Kč

Akrylová modeláž nehtů - nové / doplnění

650 Kč

Odstranění akrylové modeláže

200 Kč

Japonská P-Shine manikúra

550 Kč

Modeláž šablonky (gelová, akrylová)

800 Kč

Francouzská manikúra s gel lakem

650 Kč

Lakování

200 Kč

Lakování gel lak

250 Kč

Parafínový zábal rukou

200 Kč

Zdobení kamínky Swarowski (každý kamínek)

50 Kč