PEDIKÚRA PRO DIABETIKY

VĚDĚLI JSTE, ŽE DIABETIKŮM PROPLÁCÍ PEDIKÚRU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY ?


Pokud jste sama / sám diabetik, pak určitě víte, že chodidlo cukrovkáře je velmi náchylné k poškození, vzniku trhlin a hrozí vysoké riziko infekce Vašeho chodidla.

V případě klasické mokré pedikúry, tedy pedikúry, kdy se nejprve Vaše chodidla tzv. "rozmočí" v teplé vodní lázni a poté se ošetří ostrým nástrojem, typicky skalpelem, hrozí diabetikům významné riziko poškození kůže a s tím spojená rizika infekce a další deformace chodidel.

Proto v našem salonu Nehtík nabízíme také specializovanou suchou medicinální přístrojovou pedikúru, případně podologickou pedikúru, při které nepoužíváme žádné ostré předměty. U nás můžete dát své chodidla do pořádku bez rizika poranění.

V našem e-shopu také najdete produkty vhodné pro diabetiky, které účinně řeší nejčastější potíže Vašich nohou.

A protože dobrých zpráv není nikdy dost, převážná většina zdravotních pojišťoven má speciální programy podpory určené právě pro diabetiky a jejich péči o nohy. Konkrétně se jedná o tyto pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna
  • Revírní bratrská pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna) 

Výše příspěvku je individuální u každé pojišťovny, zpravidla se však jedná o příspěvek 500 Kč - 3.000 Kč ročně.

Pro uplatnění příspěvku je však důležité, aby bylo ošetření provedené poskytovatelem podiatrických služeb garantovaným Českou podiatrickou společností. z. s. nebo poskytovatelem podologických služeb garantovaným Českou podologickou společností, z. s.

Náš salon Nehtík je oficiálním poskytovatelem těchto služeb pro všechny výše uvedené zdravotní pojišťovny a v případě, že se rozhodnete pečovat o svá chodidla u nás, budete mít nárok na daný příspěvek konkrétní zdravotní pojišťovny.

Podmínky čerpání a výše příspěvku se u každé pojišťovny mírně liší, ale obecně je proces čerpání velmi jednoduchý. Po absolvování této procedury v našem salonu Vám vystavíme potvrzení, které poté odnesete nebo zašlete poštou či emailem přímo Vaší pojišťovně. Ta Vám poté celou proceduru zpětně proplatí a peníze zašle na Váš účet. Detailní informace najdete vždy na webových stránkách Vaší pojišťovny, případně Vám budou poskytnuty na jejich zákaznické lince.

Samozřejmě jsme schopni Vám tyto informace poskytnout také my, proto nás neváhejte kontaktovat v rámci našich kontaktních údajů, případně skrze kontaktní formulář níže.


TO NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ E-SHOP NABÍDKY: